Error occured while retrieving the facebook feed

Łasica to gra dla 2 do 4 osób w klimacie korporacyjnym w oparach ironii i szyderstwa. Poznaj jej zasady

Zamów Łasicę

Łasicę możesz zakupić w sklepach internetowych, między innymi w Rebel.pl. Jeden zestaw kart kosztuje 49 zł. Kliknij tutaj.

Materiały prasowe do pobrania tutaj.

Zawartość zestawu Łasicy

Zawartość zestawu Łasicy

Każdy zestaw kart do Łasicy zawiera dwie talie zdarzeń po 35 kart każda oraz jedną talię kart udziałowców po 28 kart. Dodatkowo w pudełku znajduje się instrukcja obsługi.

Karty są wykonane z tektury o grubości 300 g/m2 powlekanej lakierem, aby uchronić je przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Wymiar kart to 100 mm na 66 mm. Karty są zadrukowane w kolorze, dwustronnie. Na awersie umieszczono obrazek symbolizujący kartę, jej tytuł, tekst komentarza, wartość punktową i ewentualnie specjalne właściwości karty. Na rewersie znajduje się logo Łasicy, a w przypadku kart interesariuszy dodatkowo numery do Poker Planningu*.

Sprawdzaliśmy i kartę da się przetrzeć serwetką po zalaniu herbatą lub drinkiem. Karty można wyginać w dość dużym zakresie i powracają do swoich kształtów. Po kilku rozgrywkach krawędzie ani rogi nie rozwarstwiają się. Podsumowując, karty mogą służyć długie lata nawet w trudnych warunkach. Wielkość ich pozwala na wygodne trzymanie w dłoni mimo, że są nieznacznie większe niż typowe karty do gry. Zależało nam na takim formacie, aby ładnie pokazać odręczne rysunki, jakie znajdują się na każdej z kart.

Pudełko wykonano z tektury również powlekanej lakierem, aby zwiększyć jego trwałość. Wymiary pudełka to 29 x 68 x 102 mm. Pudełko jest fabrycznie zafoliowane, aby nie uszkodziło się w transporcie. Dodatkowo karty wewnątrz pudełka są również zafoliowane.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz kupić Łasicę: szkolenia@octigo.pl. Jeden zestaw kosztuje 49 zł.

*Jeżeli interesuje Cię technika Poker Planningu, to zajrzyj na Wikipedię.