Error occured while retrieving the facebook feed

Łasica to gra dla 2 do 4 osób w klimacie korporacyjnym w oparach ironii i szyderstwa. Poznaj jej zasady

Zamów Łasicę

Łasicę możesz zakupić w sklepach internetowych, między innymi w Rebel.pl. Jeden zestaw kart kosztuje 49 zł. Kliknij tutaj.

Materiały prasowe do pobrania tutaj.

Materiały prasowe Łasica

Materiały prasowe Łasica

Łasica karciana gra w klimatach korporacyjnych. Gra dla 2 do 4 osób (dla 3 i 4 osób po nabyciu dwóch różnych zestawów kart).

Zjadliwy sarkazm przyprawiony elementami strategii ożywią każde spotkanie towarzyskie. To również wspaniały prezent dla szefa, przyjaciółki, małżonka lub kolegi z piętra.

Gra przeznaczona dla dorosłych, choć niepoprawność polityczna kazała nam przetestować ją również na dzieciach. Instrukcja składa się z 10 kroków, a pojedyncza partia zajmuje od 20 do 60 minut. Zestaw kart w pudełku zawiera trzy talie: dwie kolorowe dla graczy i jedną białą – karty interesariuszy.

Jeden z graczy określił Łasicę, dominem na sterydach. I jest w tym dużo racji. W trakcie rundy gracze na przemian dokładają swoje karty według kolorów na krawędziach. Celem jest zdobyć jak najsilniejsze karty interesariuszy. Wygrywa ten, kto zgromadzi wokół danego interesariusza karty o największej sumie punktów. Rozgrywkę uatrakcyjniają specjalne moce kart, jak na przykład możliwość połączenia dwóch interesariuszy i zagranie o obu naraz, albo zatrzymanie interesariusza na stole do kolejnej rundy mimo niekorzystnego układu kart.

Gra toczy się w czterech rundach, w trakcie których gracze wykładają po pięć kart i zbierają karty interesariuszy. Po czwartej rundzie każdy podlicza punkty na zdobytych interesariuszach. Ten, kto ma najwięcej wygrywa.

Oświadczenie wydawcy gry

Wydawca gry nie popiera wulgaryzmów, niechęci do pracodawcy, zawiści wobec sukcesów innych i szklanych sufitów. Celem niniejszej gry jest zdystansowanie się poprzez sarkastyczny humor do otaczającego nas świata i typowych zjawisk występujących w organizacjach.

Zdjęcia do pobrania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *