Error occured while retrieving the facebook feed

Łasica to gra dla 2 do 4 osób w klimacie korporacyjnym w oparach ironii i szyderstwa. Poznaj jej zasady

Zamów Łasicę

Łasicę możesz zakupić w sklepach internetowych, między innymi w Rebel.pl. Jeden zestaw kart kosztuje 49 zł. Kliknij tutaj.

Materiały prasowe do pobrania tutaj.

O Octigo

O Octigo

Pomysłodawcą i projektantem zasad gry w Łasicę jest firma szkoleniowa Octigo. Początkowo Łasica miała być tylko nietypowym gadżetem reklamowym naszych szkoleń z zarządzania projektami. Jednak po wielu rozgrywkach, testach na ponad 100 graczach, a przede wszystkim po zobaczeniu rysunków wykonanych przez naszego grafika stwierdziliśmy, że warto opublikować grę na rynku.

Specjalizujemy się w tworzeniu i prowadzeniu nowoczesnych szkoleń i studiów podyplomowych z zarządzania projektami oraz procesami wzbogaconych o symulacje biznesowe.

Staramy się dostarczać najlepsze w swojej klasie produkty. Nasze szkolenia były wielokrotnie nagradzane przez Project Management Institute w USA oraz w Polsce: PMI Award 2007, 2009, 2010, 2013, 2014, 2016 oraz PMI Poland Chapter 2010 Product Award, co czyni z nas najczęściej nagradzaną przez PMI® firmą szkoleniową na świecie. W 2014 ISAGA (International Simulation And Gaming Association) uznała Massawę za najlepszy na świecie warsztat w 2014 roku. Ponadto nasi trenerzy posiadają nagrody za najlepsze wystąpienia na temat zarządzania projektami w Polsce – PMPIADA 2017.

Zapraszamy na naszą stronę www.octigo.pl oraz do czytania bloga na temat zarządzania (ponad 500 artykułów).